У Київській області внаслідок атаки кількість постраждалих зросла до чотирьох людей

Джерело: начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко у Facebook

Під час ракетної атаки у Київській області 4 особи зазнали поранень внаслідок падіння уламків. Одна з постраждалих була шпиталізована.

Фото: КМВА

Згідно з повідомленням Кравченка, станом на 9:30 ранку поранення варіюються: різані рани кінцівок, садна, травми обличчя та ока. Усім потерпілим надається медична допомога.

Оперативні групи зафіксували руйнування та пожежі в 4 районах області. Ідеться про пошкодження в 6 населених пунктах різного ступеня тяжкості.

Фото: КМВА

Зазначено, що в об’єкти житлової та критичної інфраструктури не було прямих влучань. Нині відомо про пошкодження понад 40 приватних будинків, 2 багатоповерхівок та 12 автомобілів. У приватних будинках пошкодження варіюються від вибитих шибок до повного руйнування, у багатоповерхівках пошкоджені вікна, балкони та двері.

Фото: КМВА

Також були пошкоджені лінії електропередач в одному з населених пунктів, проте до обіду планується відновлення енергопостачання.

Зазначено, що інформація є попередньою, більш детальну інформацію обіцяють надати пізніше. Усі служби працюють на місці події, рятувальники надають допомогу постраждалим.

Фото: КМВА

Фото: КМВА

Фото: КМВА

  • Додамо, що вранці 21 березня війська РФ атакували Київ ракетами. Після складних маневрів в суміжних областях, ракети заходили на столицю одночасно з різних напрямків. Силами та засобами протиповітряної оборони над Києвом та в районі столиці було уражено близько тридцяти ракет, зокрема і балістичних.
  • Кількість постраждалих внаслідок російської ракетної атаки по столиці збільшилася до 13, серед них одна дитина.

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.

В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.

Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.