У Київській області всі “Пункти незламності” переводять у робочий режим

Джерело: Київська ОВА/Telegram

Через проблеми зі світлом у Київській області всі “Пункти незламності” розпочнуть роботу. Доручення отримали всі райони та громади.

Наразі працюють 225 пунктів, ще майже 400 готуються до відкриття. “Пункти незламності” розгортають територіальні громади, підрозділи ДСНС, “Укрзалізниця” та представники бізнесу.

У таких пунктах обов’язково мають бути:

  • світло
  • інтернет
  • доступ до мобільного зв’язку всіх операторів
  • вода
  • аптечка

Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко сказав, що отримує багато скарг, що люди не знають адрес пунктів.

“Доручив оновити всі дані та постійно інформувати мешканців громад. Чітка інформація: місце, графік та умови роботи”, – відповів на це посадовець.

Адреси всіх пунктів та укриттів можна перевірити у чат-боті “Київщина безпечна”.

 

Російські окупанти атакували обʼєкт критичної інфраструктури у Херсоні. Без світла залишилась центральна частина міста.

Російські окупанти атакували місто Конотоп на Сумщині. Постраждали четверо людей, зокрема дитина.

У Львівській області чоловік влаштував смертельну ДТП. Після затримання він зізнався, що перед цим вбив свою матір.

Корейський пластичний хірург склав список продуктів, які можуть негативно впливати на зовнішній вигляд шкіри – спричиняти набряки, висипання та прискорювати процес старіння.

Ярослав Железняк опублікував розслідування про відьму Марію Тиху та мага Веліара, які, як він стверджує, заробляють кошти на чужому горі.