У «Київстарі» збій: чому не працює нацроумінг

Джерело: hromadske

Зранку 12 грудня у “Київстарі” стався масштабний збій, через який абоненти не можуть перейти на інших операторів у внутрішньому роумінгу. Проблема вплинула на інші сервіси та нацроумінг.

“Нацроумінг не працює через те, що мережа “Київстару” не може передати інформацію про своїх абонентів мережам інших операторів внаслідок загального технічного збою”, — йдеться в повідомленні Мінцифри.

Збій оператора є тимчасовим. У компанії працюють, аби знову повернути звʼязок своїм абонентам.

“Після розв’язання поточної проблеми ми обговоримо з усіма мобільними операторами, як надалі можна вберегтись від аналогічних ситуацій та захистити користувачів від неочікуваних проблем зі звʼязком”, — додали в Мінцифри.

Ще видання додало, що збій частково вплине на роботу деяких терміналів та банкоматів “ПриватБанку”. Проте це не стосується всієї мережі.

“Для загального розуміння, деяка частина усіх банків, банкоматів та POS-терміналів працює на мобільних картках. Тобто у POS-терміналі стоїть мобільна картка. Для тих терміналів, які працюють на мобільних картках “Київстару”, звісно, ця проблема впливає на їх роботу”, — зазначив речник “ПриватБанку” Олег Серга.

Деякі банкомати використовують мобільний звʼязок, але в банкоматній мережі максимальний відсоток АТМ, які використовують послуги оператора, складає до 5%.

“Тобто на роботу банкоматної мережі це майже не вплинуло. Ми вважаємо, що максимальний ризик до 5% у нас. Це не є масовим. На частину мереж це може вплинути, але не на всю”, — наголосив речник.

Вдень 23 червня російські окупанти завдали ракетного удару по Кривому Рогу. Є жертва та постраждалі.

Південна Корея заявила про готовність прийняти всіх північнокорейських військовополонених, які опинилися в полоні в Україні після участі у війні на боці Росії, якщо вони добровільно висловлять бажання переїхати до Південної Кореї.

У Хмельницькій області внаслідок вибуху невідомого предмета поранень зазнав 11-річний хлопчик.

Гондурас планує закупити українські безпілотники в межах посилення боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів.

Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.