У Латвії виявили, що білоруські прикордонники пошкодили паркан задля проходу нелегальних мігрантів

Джерело: Державна служба охорони кордону Латвії і Delfi.

У Латвії виявили, що прикордонники Білорусі зробили дірку у паркані, щоб допомогти нелегальним мігрантам пробратися через кордон. Інцидент стався у неділю 6 серпня.

“Ще одна провокація спостерігалася на кордоні Білорусі, шляхом перетискання дротів у самостійній конструкції огорожі чотирьом чоловікам допомогли її подолати та нелегально потрапити до Латвії”, – заявили латвійські прикордонники.

Фото: Державна служба охорони кордону Латвії

Кількох осіб, які незаконно потрапили до Латвії, виявили під час моніторингу кордону за допомогою технічних засобів.

Після пошкодження паркану білоруські прикордонники залатали його, щоб мігранти не могли повернутися назад. Утім, усіх нелегалів затримали та повернули до Білорусі згідно з процедурою, передбаченою законодавством про надзвичайну ситуацію.

Фото: Державна служба охорони кордону Латвії

Зазначимо, що з 2021 року Латвія запровадила режим надзвичайної ситуації у кількох районах через штучно створену режимом Лукашенка міграційну кризу на кордоні. Відтоді країна продовжує його.

США спільно з союзниками готові посилити санкції та експортний контроль, щоб запобігти китайсько-російській торгівлі, що загрожує їхній безпеці на тлі триваючої російсько-української війни, заявив заступник радника з питань національної безпеки США з питань міжнародної економіки Дейліп Сінгх.

У четвер, 23 травня, помер режисер-документаліст Морган Сперлок. Номінант на премію “Оскар” пішов з життя через рак.

Уряд Чехії позитивно відреагував на заклик генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга дозволити Україні використовувати західне озброєння на території РФ.

Американська акторка Алісса Мілано, відома за роллю Фібі у серіалі “Всі жінки – відьми”, та дворазова лауреатка премії “Оскар” за головні жіночі ролі у фільмах “Хлопці не плачуть” та “Крихітка на мільйон доларів” Гіларі Свенк стали амбасадорками фандрайзингової платформи UNITED24.

28 травня слідчий суддя ВАКС застосував до ексзаступника керівника Офісу Президента України запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 10 мільйонів гривень.