У лікарні Німеччини померли двоє постраждалих унаслідок вибуху нафтопроводу на Прикарпатті
Джерело: голова Надвірнянської ОТГ Зіновій Андрійович
У медзакладі Німеччини померло двоє мешканців села Стримба (Івано-Франківська область), які зазнали поранень унаслідок вибуху нафтопроводу 30 вересня.
За словами Андрійовича, лікарі боролись за життя постраждалих, проте врятувати їх не вдалось. Глава громади також додав, що від серцевого нападу померла дружина одного із постраждалих.
“Сьогодні ми отримали тужливу звістку про те, що мешканці села Стримба, Марій Ярослав та Гріздак Наталя, які постраждали внаслідок техногенної ситуації, яка мала місце в нашій громаді, а також Надія Гладиш – дружина постраждалого Василя Гладиша, в якої не витримало серце, відійшли в засвіти”, – наголосив він.
Зіновій Андрійович додав, що тіла померлих повернуть з-за кордону за кошти ОТГ.
ДОВІДКА: 30 вересня приблизно о 17:00 поблизу села Стримба Надвірнянського району Івано-Франківської області стався прорив нафтопроводу діаметром 150 мм.
- 5 жовтня вранці у Львові на вулиці Миколайчука на зупинці загорівся автобус №19.
Народна депутатка від партії “Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк повідомила, що у Верховній Раді готують збільшення штрафів за перевищення швидкості.
Російські окупанти атакували FPV-дронами житлові будинки у приватному секторі Краматорська та багатоквартирний будинок у Дружківці.
Китай готує другий термінал для прийому скрапленого природного газу з російського підсанкційного проєкту Arctic LNG 2. Це дозволить збільшити постачання російського СПГ до найбільшого у світі імпортера такого палива, інформують обізнані джерела.
Вдень 23 червня російські окупанти атакували Одещину ударними безпілотниками. Є жертва та постраждалий.
Військовослужбовці Національної гвардії України, у яких самовільне залишення частини (СЗЧ) зафіксували до 12 червня 2026 року, відтепер також можуть повернутися на службу через “Армія+”.