У Львові судили трьох пасторів, які переконували людей брати кредити, щоб вкладатися у церкву
Джерело: Zaxid.NET
У Львові судили трьох пасторів філії Церкви “Посольство Благословенного царства Божого для всіх народів”, які переконували людей брати кредити та вкладати гроші у церковний бізнес. Загалом постраждалим завдано збитків на суму 3,5 млн грн.
Зловмисниками виявилися двоє чоловіків та жінка.
Остання з них була засновницею львівської організації “Церква “Посольство Благословенного царства Божого для всіх народів”. Зокрема вона має вищу економічну освіту та досвід роботи у банківській сфері. Афери жінка здійснювала разом зі своїм чоловіком-пастором та іншими людьми.
Другий пастор – керівник львівської філії компанії “Ліонебанк Україна”. Ця схема виявилась фінансовою пірамідою.
Протягом 2007-2008 років вони ошукували львів’ян і переконували брати великі кредити. Пастори запевняли, що погасять їхні заборгованості, але фактично цього не робили. Отримані гроші вкладали у власний бізнес.
Суд постановив, що жінка проведе 10 років за ґратами, а інші учасники схеми – по 8 років. Також вони зобов’язані виплатити 14 ошуканим людям понад 28 млн грн.
Довідка. Церкву “Посольство Благословенного царства Божого для всіх народів” заснував нігерієць Сандей Аделаджа у 1994 році. Протягом 2006-2008 років він з поплічниками ошукали понад 600 громадян.

Фото: UNIAN / Сандей Аделаджа
- 9 серпня Господарський суд Києва визнав законним розірвання договору безоплатного користування, укладеного між Свято-Успенською Києво-Печерською Лаврою Української Православної Церкви та Національним заповідником “Києво-Печерська лавра”.
З моменту, коли російські війська почали масово застосовувати ударні дрони “Шахед”, кожна українська ніч походить на випробування. Виготовлені за іранськими кресленнями і модифіковані в Росії, ці безпілотники стали головним знаряддям терору проти цивільного населення.
Боронячи Україну, на фронті загинув заступник командира 110 окремої механізованої бригади Дмитро Романюк.
2 липня внаслідок вибуху поблизу Житомира загинули щонайменше дві особи. Глава Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко повідомив деталі інциденту, зазначивши, що у населеному пункті десятки знищених будівель та багато постраждалих, зокрема діти.
1 липня журналіста Максима Коцюбинського доправили до відділку поліції в Києві вже після того, як він відзняв матеріал про те, що міністерка юстиції Ольга Стефанішина користується квартирою, котру не вказала у декларації.
У Держдепі заперечили призупинення військової допомоги Україні. Речниця Державного департаменту США Теммі Брюс наголосила, що рішення Вашингтона не означає повне припинення військової допомоги Україні.