У липні держава виплатила українцям понад пів мільярда гривень нацкешбеку
Джерело: Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства
“У межах програми “Національний кешбек” українці у липні придбали товарів місцевого виробництва на 5,07 млрд грн – це найбільша сума за місяць від старту програми. За ці покупки держава виплатила 507 млн грн кешбеку 3,6 млн учасників програми, які накопичили понад 2 грн кешбеку та активували свої картки для виплат у застосунку “Дія”, – йдеться у повідомленні.
За словами заступника міністра економіки Андрія Телюпи, показник у 5,07 млрд грн – це понад 66% від загальної суми, яку учасники програми витратили у вересні – грудні минулого року.
“Ми бачимо, як завдяки програмі поступово змінюється споживча поведінка громадян на користь українського, зокрема зростає попит на товари з кешбеком”, – зазначив Телюпа.
Програма “Національний кешбек” стартувала у тестовому режимі 2 вересня 2024 року, офіційний запуск відбувся 11 жовтня 2024 року. Відтоді учасники програми отримали близько 4 млрд грн кешбеку.
- Уряд виділить понад 237 мільйонів гривень із резервного фонду на будівництво оборонних споруд у двох прикордонних з Росією областях. Водночас на програму з “нацкешбеку” виділять в 10 разів більше — 2,4 мільярда гривень.
Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.
Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.