У липні Україна вперше запустила більше далекобійних безпілотників, ніж Росія – Forbes
Джерело: Forbes
За даними Forbes, в липні цього року Україна вперше запустила більше далекобійних безпілотників, ніж Росія.
Згідно з оприлюдненими даними, у липні Росія атакувала Україну 426 безпілотниками типу “Шахед”. За цей же період Україна завдала удару понад 520 безпілотниками.
Росія втратила більшість своїх запасів балістичних і крилатих ракет великої дальності в перші кілька місяців повномасштабної війни. І хоча виробництво зросло з 2022 року, Росія, схоже, запускає ракети приблизно з тією ж швидкістю, що й виробляє – приблизно 120 на місяць. Відтак більша частина атак Росії зараз здійснюється безпілотниками.
Зауважимо, що вночі та вранці 31 липня війська РФ здійснили одну з наймасованіших атак БпЛА по Україні, випустивши 90 повітряних цілей. Усі вдалось збити.
- Російська влада заявила про масовану атаку нібито українських безпілотників.
- У Курській області Росії у ніч на 28 липня пролунали вибухи через атаку безпілотників. Також зайнялися пожежі у кількох районах, внаслідок чого спалахнула нафтобаза.
Уряд Норвегії виділив кошти на підготовку українських пілотів та технічного персоналу F-16 в 2025 році.
Внаслідок збройної агресії РФ на Харківщині минулої доби постраждали вісім людей.
Головне управління розвідки повідомило, що війська КНДР незабаром можуть взяти безпосередню участь у боях.
У грудні, коли температура зашкалює за мінус, натовпи туристів заповнюють Селище Санта-Клауса — тематичний зимовий парк поблизу Полярного кола. Вони катаються на оленячих упряжках, смакують коктейлі в крижаному барі та навіть зустрічаються зі Святим Миколаєм у Рованіемі, що називає себе “офіційною столицею Санта-Клауса”.
Європейська комісія висловила критику на адресу телемарафону «Єдині новини», зокрема щодо його фінансування з державного бюджету та об’єктивності. Брюссель у жовтні офіційно озвучив занепокоєння цією ситуацією, що може мати значні наслідки для України.