У листопаді втрати росіян у війні стали рекордними – британська розвідка

Джерело: Міноборони Британії/X

Розвідка Великої Британії повідомила, що середні щоденні втрати росіян (вбитими і пораненими) у війні проти України сягнули нового рекорду в листопаді 2024 року.

“Середній щоденний рівень втрат становив 1523 людини. Це третій місяць поспіль, коли російські війська зазнають нових воєнних високих середніх щоденних втрат”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, 28 листопада показник втрат РФ за день вперше перевищив 2000 осіб. В той день окупанти втратили 2030 осіб.

“Листопад 2024 року також, імовірно, став найдорожчим місяцем війни для Росії: за даними Генерального штабу України, загалом зафіксовано 45 680 втрат. У жовтні 2024 року було зафіксовано 41 980 втрат з боку Росії. Листопад став п’ятим місяцем поспіль, коли російські війська зазнали зростання загальних щомісячних втрат”, – повідомляє розвідка.

За даними відомства, високий рівень втрат відображає високий темп російських операцій і наступів.

“Росія намагається посилити тиск на українські лінії, оскільки вони прагнуть відтіснити українські сили на кількох фронтах, включно з Курськом, Куп’янськом, Торецьком, Покровськом і Великою Новоселівкою. Рівень втрат Росії, ймовірно, і далі в середньому перевищуватиме 1000 осіб у грудні 2024 року, попри початок зими, з тривалими атаками спішеної піхоти на кількох напрямках”, – вважають британські розвідники.

  • Триває 1016-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 748 тисяч.

Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.

25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.

25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.

Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.

Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.