У Мексиці озброєні грабіжники вкрали 40 тонн авокадо

Джерело: Sky News

Озброєні люди пограбували дві вантажівки із 40 тоннами авокадо у мексиканському західному штаті Мічоакан, який вважають головним місцем вирощування цього фрукту в країні.

За даними прокуратури, з обох вантажівок вкрадено приблизно по 20 тонн авокадо. Грабіжники переклали ящики з фруктами у фургон і втекли з місця злочину.

Як розповіли у виданні, у Мічоакані фермери, які вирощують авокадо, вже давно мають проблеми з вимаганнями з боку наркокартелів, і навіть іноді трапляються крадіжки цих фруктів прямо з дерев у садах авокадо. Проте викрадення великих партій трапляється досить рідко.

Мексика є світовим лідером з вирощування авокадо і відповідає за 45% міжнародного ринку цього фрукту.

16 червня, підбиваючи підсумки дводенного Глобального саміту миру у Швейцарії, президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна планує вже за кілька місяців провести другий аналогічний захід, на якому гіпотетично може бути присутній представник від РФ.

16 червня у Грузії сталися три землетруси. Перші підземні поштовхи зафіксували о 17:16.

Пошановувачі американського телесеріалу “Бріджертони” від Netflix вже встигли насолодитися прем’єра 3 сезону, яка відбулася 16 травня і 13 червня. Нині ж стрічка доступна для перегляду в українській озвучці.

16 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 7750 росіян та знищили 1244 одиниць озброєння ворога.

У НЕК “Укренерго” повідомили, що 17 червня графіки погодинних відключень електроенергії застосовуватимуть по всій території України з 8:00 до 24:00. Більший дефіцит в енергосистемі прогнозують на тлі зростання споживання на початку робочого тижня.