У Мексиці телеканал замість сонячного затемнення показав чоловічі яйця

Джерело: VT.co

Глядачі новинної програми мексиканської RCG Media побачили у прямому етері під час сюжету про сонячне затемнення замість Сонця чоловічі яйця.

Під час трансляції, яка включала відео затемнення, один з роликів неочікувано показав чоловіка, який закриває сонце яєчками знизу. Цей епізод здивував як ведучих, так і глядачів.

Хоча подібні відео, відомі як “затемнення яєчок”, часто поширюються в Інтернеті, це був перший випадок, коли такий контент з’явився у прямому ефірі телевізійної програми.

Фото: RCG Media

Відповідно до місцевих ЗМІ, які цитує New York Post, подібні приклади є досить поширеними в Латинській Америці. Кліп швидко вилучили з екрана, а ведучий вибачився перед глядачами за випадковий і несподіваний контент.

Цей випадок породив обговорення в мережі Twitter, де користувач з ніком Rhevolver зізнався, що сам надіслав відео до RCG Media, що викликало хвилю реакції серед глядачів.

Представники RCG Media ще не прокоментували цей випадок.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

У спільній заяві двох країн за підсумками візиту глави РФ Володимира Путіна до Ханої 20 червня мовиться, що В’єтнам та Росія “розширюватимуть співпрацю у низці сфер, зокрема в галузі оборони та безпеки”.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.