У мережі обурилися через колір шкіри головної акторки у постановці «Ромео і Джульєтти»

Джерело: CNN

Франческа Амевуда-Ріверс, колега Тома Холланда у майбутній постановці “Ромео і Джульєтти” у лондонському Вест-Енді, отримала широку підтримку після того, як її кастинг викликав расистські висловлювання в Інтернеті.

Фото: Getty Images/AP

Понад 800 темношкірих акторів засудили негативну реакцію на Амевуда-Ріверс, яка була обрана на роль Джульєтти в цій п’єсі Шекспіра. Після анонсу кастингу реакція у мережі була бурхливою, що викликало заяву компанії Джеймі Ллойда, яка стоїть за постановкою, засуджуючи расистські вислови в адресу членів своєї театральної групи.

Хоча в заяві не було згадано ім’я Амевуда-Ріверс  — був опублікований лист підтримки, організований драматургом Сомалі Ноньє Сітон. У листі зазначалося, що оголошення кастингу викликало несправедливе насильство, з яким стикаються темношкірі актори в Інтернеті.

Багато відомих артистів висловили свою підтримку, серед них Лашана Лінч, Фріма Агієман, Сьюзан Вокома, Шейла Атім, Маріанна Джин-Батист і Лоллі Адефопе.

Театральна компанія наголосила на тому, що будь-яке зловживання або переслідування в Інтернеті є неприпустимим. Навіть оскароносна акторка Віола Девіс виступила на підтримку Амевуда-Ріверс, наголошуючи на безглуздій ненависті, яку вона отримує.

Роль в постановці “Ромео і Джульєтти” стала великим викликом для Амевуда-Ріверс. Вистава вже збирає заповнені зали, а це свідчить про широкий інтерес до цієї театральної події.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

У спільній заяві двох країн за підсумками візиту глави РФ Володимира Путіна до Ханої 20 червня мовиться, що В’єтнам та Росія “розширюватимуть співпрацю у низці сфер, зокрема в галузі оборони та безпеки”.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.