У мережі поширили фейки про звільнення Гуменюк з посади речниці ОК «Південь»

Джерело: “Детектор медіа

У мережі поширилася інформація, що нібито Наталії Гуменюк звільнили з посади керівниці Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони України “Південь”. Речниця пояснила, що Telegram-канали неправильно інтерпретували її допис у Facebook.

“Коли попереду багато цікавого, а хтось там вангував, що Гуменюк фсьо. Правда в тому, що Гуменюк дійсно фсьо по силах”, — йдеться в публікації речниці ОК !Південь!.

У коментарі речниця заявила, що вона не залишила посади.

“На моїй Facebook-сторінці лише вказано, що я очолила Об’єднаний координаційний пресцентр, і все. З чого ви взяли, що я його вже не очолюю?”, — відповіла Гуменюк.

Вона зазначила, що казала про те, що їй “все по силах, я все можу й ті, хто говорили, що я “всьо”, прорахувалися”.

Довідка. Наталія Гуменюк — помічниця начальника Регіонального управління Морської охорони Державної прикордонної служби України з питань взаємодії із засобами масової інформації. З квітня 2022 року вона очолила ОК “Південь”.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.

Російські війська шість місяців штурмували невелике село Новомихайлівка, водночас втративши понад 250 одиниць бронетехніки.

Ввечері 22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про вибухи.