У мережі розкритикували концерт російськомовного гурту у Києві: реакція артистів
Джерело: Букви
У Києві, в ресторані Campus Community, планували провести концерт російськомовного гурту “Кто там?”. Захід викликав критику користувачів соцмереж, і згодом його скасували.
Концерт мав відбутися 31 серпня.

Фото: Campus Community
Однак захід з російськомовними артистами викликав здебільшого негативну реакцію в мережі.
- Скрін коментарів
- Скрін коментарів
- Скрін коментарів
- Скрін коментарів
- Скрін коментарів
- Скрін коментарів
Згодом ресторан Campus Community повідомив, що захід скасовують.
“Ми не проводимо заходи для російских виконавців та не співпрацюємо з ними. Завжди підтримуємо проєкти, створені на підтримку наших військових. Від імені адміністрації Campus Community приносимо вибачення за дану ситуацію, та робимо все можливе, аби подібне не повторилося у майбутньому,” – йдеться в повідомленні.
У закладі також зазначили, що чекають на пояснення від організаторів “Шо Таке Йоу?”. Однак останні не прокоментували ситуацію, а лише зробили репост сторіс користувачів, які стали на захист концерту.
- Скріни в інстаграм
- Скріни в інстаграм
- Скріни в інстаграм
- Скріни в інстаграм
- Скріни в інстаграм
- Скріни в інстаграм
Також організатори “Шо Таке Йоу?” не повідомили про скасування заходу, а в коментарях наголосили, що артисти є українськими, а захід – благодійним.
Своєю чергою, артисти, які мають виступити, закликали скаржитись у соцмережах на тих, хто намагається скасувати виступи.
- Скріни в інстаграм
- Скріни в інстаграм
- Скріни в інстаграм
- Українська блогерка Антоніна Носова з псевдонімом “usvidomlena” вперше публічно заговорила вголос, що викликало неоднозначну реакцію користувачів соцмереж.
- Авторка Youtube-шоу “У ліжку” Марічка Довбенко запросила в гості блогерку Тетяну Коряк, яка раніше заявляла, що війна – це “брудні ігри, в які нас кидають політики”.
- Під час інтерв’ю ведучій Маші Єфросиніній співачка Христина Соловій заявила, що у всіх російськомовних українців, які “будували мости культурні” між Росією та Україною, “на руках, на серці і на душі завжди буде кров”.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.














