У monobank оголосили запуск «бойових» чайових для збору донатів на ЗСУ

Джерело: Олег Гороховський – співзасновник monobank

Monobank оголосив про введення нового сервісу “Бойові”, який дозволить збирати пожертви для підтримки Збройних Сил України через кафе та ресторани. “Бойові” порівняли зі звичайними чайовими, які люди залишають як подяку за обслуговування.

За його словами, кожного місяця українці залишають понад 100 мільйонів гривень чайових в кафе та ресторанах.

“А могли б ми, в принципі, відвідати кафе чи ресторан, якби не Збройні Сили? Ні! Саме тому ми придумали “Бойові”. Ми хочемо стати першою країною у світі, яка зробить щоденною звичкою не лише чайові, а й “Бойові” “, – написав Гороховський.

Тепер, під час оплати рахунку за допомогою QR-коду у закладах, які активують новий сервіс Monobank, клієнти матимуть можливість обрати “Бойові”, щоб підтримати Збройні Сили. Гроші, зібрані через цей сервіс, будуть використані на потреби армії.

Кожен заклад матиме можливість обрати підрозділ чи військового, якому будуть передані зібрані кошти через “Бойові”.

“Ви ж всі допомагаєте, правда?! Якби не ЗСУ, за столиками в ресторанах було б завжди порожньо. Та й столів напевно вже не було. Пам’ятайте про це за кожною чашкою кави. І залишайте не тільки чайові тим, хто нам її приготував, але і “Бойові” тим, завдяки кому ця кава взагалі можлива”, – закликав Гороховський.

Протягом доби російські армійці 18 разів вдарили по житлових масивах Донецької області, загалом область зазнала 1 843 удари, внаслідок чого поранень зазнало троє осіб.

Кіберфахівці Служби безпеки викрили ще одну прихильницю рашизму, яка співпрацювала з російськими окупантами після захоплення Харківщини.

Станом на ранок 1 березня у Чорному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один корабель, носіїв крилатих ракет “Калібр” немає.

У ніч на 1 березня українські захисники знищили чотири ударні безпілотники типу “Shahed”, які намагалися атакувати Україну.

Протягом доби російські армійці обстріляли 11 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого одна особа загинула, ще одна – зазнала поранень.