У Москві та Петербурзі ввели обмеження на продаж бензину

Джерело: “Новая газета.Европа

У Московському регіоні та Санкт-Петербурзі почали запроваджувати обмеження на продаж бензину.

Зокрема, у московському районі Троїцьк на одній із АЗС мережі ОРТК встановили ліміт: не більше 60 літрів бензину та 100 літрів дизельного пального в одні руки.

В центральному офісі компанії підтвердили, що з 30 травня обмеження діють на всіх заправках мережі та триватимуть до стабілізації ситуації на ринку.

У “Лукойлі” також повідомили про введення лімітів у столичному регіоні – максимум 100 літрів на одну особу. У “Газпромі” заявили про обмеження до 150 літрів.

Водночас у “Роснефті” та “Татнефті” стверджують, що наразі працюють без обмежень, хоча не виключають їх “залежно від ситуації”.

  • У тимчасово окупованому Криму продаж бензину марки АІ-95 здійснюється за талонами без обмежень щодо обсягу, а також у пріоритетному порядку для комунального та соціального транспорту.
  • Жителі російської Рязані повідомляють про нестачу бензину марок АІ-92 та АІ-95 на місцевих автозаправних станціях.
  • Росія ввела заборону на експорт бензину для виробників цього палива до кінця липня.

Компанія Nord Stream 2 AG, що належить “Газпрому”, подала позов до Загального суду ЄС через закон про поетапне припинення імпорту російського газу. Власник газопроводу стверджує, що заборона фактично позбавляє його можливості використовувати інфраструктуру.

Студія Paramount представила перший трейлер пригодницького трилера “Серце звіра”, головну роль у якому виконав Бред Пітт.

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Міністр охорони здоров’я Кенії Аден Дуале заявив про повне припинення робіт на підтриманому США карантинному об’єкті для Еболи на авіабазі Laikipia. Рішення пролунало після того, як суд визнав його винним у неповазі до суду через продовження будівництва попри заборону.

Майже 4 тисячі листів надійшли до палацу Фонтенбло у Франції в межах проєкту “Напишіть Марії-Антуанетті”, присвяченого останній королеві країни. Ініціативу запустили до 240-х роковин її останнього візиту до замку, який вважається однією з її улюблених резиденцій.