У МВС озвучили правила для громадян щодо послаблення комендантської години

Джерело: МВС

Міністерство внутрішніх справ на тлі послаблення комендантської години на територіях, які знаходяться у зоні надзвичайної ситуації в енергетиці, озвучило низку правил для громадян.

Як вказують у відомстві, пересування пішки або на транспортному засобі дозволяється виключно аби дістатись до Пунктів незламності чи пунктів обігріву.

При собі обов’язково слід мати документ, що посвідчує особу. Під час воєнного стану військовозобов’язані повинні мати й військово-обліковий документ.

Дорогою до Пунктів незламності чи пунктів обігріву спецперепустки не потрібні.

Також рекомендується обирати найкоротший маршрут та неухильно виконувати вказівки органів влади, ДСНС і правоохоронців.

Фактично, такий підхід застосовується й під час повітряної тривоги. Зазначені правила не скасовують чинні обмеження, а лише доповнюють їх“, – наголосили у МВС.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.

Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.

США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.