У нацпарку «Синевир» відкрили реабілітаційний центр для оленів
Джерело: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів
У Національному природному парку “Синевир” відкрили Реабілітаційний центр для парнокопитних тварин.
“Реабілітаційний центр покликаний допомогти тваринам, які постраждали від браконьєрства, травм або втратили можливість самостійно виживати в дикій природі. Тут їм надається необхідний догляд і реабілітація з метою повернення до існування у природному середовищі”, – зазначив заступник міністра Сергій Власенко на церемонії відкриття центру.

Фото: соцмережі
Також на території нацпарку відкрито нову будівлю Вільшанського природоохоронного науково-дослідного відділення.
Це сучасний центр для моніторингу природних екосистем парку “Синевир”, який досліджує флору та фауну Карпат, вплив кліматичних змін і антропогенних факторів.

Фото: соцмережі
- На екофермі села Малі Крушлинці Вінницької громади на умовах соціально-економічного партнерства з міськрадою вирощуватимуть оленів та бізонів.
У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.
Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.
У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.
Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.
3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.