У Нідерландах під час виступу Alyona Alyona сталася стрілянина: є постраждалі

Джерело: Alyona Alyona в Instagram.

У Роттердамі (Нідерланди) проходив фестиваль Rotterdam Unlimited, де виступала Alyona Alyona. Українська артистка розповіла, що під час її виступу сталася стрілянина, але концерт не зупинили.

Фото: Instagram Alyona Alyona

Реперка мала виступати пів години, але у результаті був 17-хвилинний виступ. Вона зазначила, що особисто не чула стрілянини.

“На передостанній пісні п’ята частина людей, десь далеко в самому кінці, де вони стояли, почала кудись бігти. Я подумала, що, напевно, інший артист на іншій сцені виступає, і вони побігли на свого улюбленого виконавця, бігли не поспішаючи. Мені написав мій підписник про те, що вони йшли із сестрою на мій концерт, почалась стрілянина, почав бігти народ, і вони зупинилися та сховалися за рогом, а коли прийшли, концерт уже закінчився”, – розповіла Alyona Alyona.

Під час інциденту не було крику та фестиваль не зупинили. Після нашої співачки вийшли на сцену інші артисти.

Згодом місцеві ЗМІ повідомили, що на фестивалі сталося дві стрілянини, в одній з них постраждали троє осіб. Поліція теж стріляла.

Фото: Instagram Alyona Alyona

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня сейм Литви постановив, що до списку призову у країні включатимуть осіб віком від 17 років.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.

На 81-му році життя померла французька співачка й акторка Франсуаза Арді.