У Нікополі після влаштованої росіянами пожежі на ЗАЕС немає перевищення радіації
Джерело: Сергій Лисак у Телеграмі та Ігор Клименко у Телеграмі
Після пожежі на тимчасово окупованій Запорізькій атомній станції, спричиненої діями російських військових, перевищення рівня радіації не виявлено. Голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак сказав, що влада постійно контролює ситуацію в Нікополі, а заміри повітря підтверджують, що рівень радіації залишається в межах норми.

Фото: Євген Євтушенко
Лисак закликав мешканців міста зберігати спокій, наголосивши, що усі відповідні служби залучені до моніторингу. Він також зазначив, що пожежа на ЗАЕС є черговим проявом тактики терору, шантажу та залякування з боку Росії.
Станом на 22:30 міністр внутрішніх справ Ігор Клименко підтвердив, що змін радіаційного стану в районі ЗАЕС не зафіксовано. Жодних техногенних радіонуклідів не виявлено. За його словами, ситуацію поблизу станції ретельно моніторять, а пости “Укргідрометцентру” працюють у посиленому режимі для своєчасного відстеження радіаційного фону.
Довідка. Нікополь, що розташований на правому березі колишнього Каховського водосховища, знаходиться в безпосередній близькості до Запорізької АЕС. Станція розташована на лівому березі у тимчасово окупованому місті Енергодар.
- Жителі Нікополя побачили пожежу в одній з градирень Запорізької АЕС, яка розташована на окупованому березі колишнього Каховського водосховища. Голова Нікопольської РВА Євген Євтушенко припустив, що це може бути російська провокація.
Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.
25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.
25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.
Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.
Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.