У Норвегії над газовим родовищем помітили дрон
Джерело: NRK
Працівники норвезької газодобувної платформи Sleipner A помітили дрон поблизу об’єкта. Керівник операцій Роджер Літлатун заявив, що вже розпочато внутрішнє розслідування.
Sleipner A — інтегрована платформа для буріння, видобутку та зберігання нафти в Північному морі. За інформацією поліції, повідомлення про спостереження надійшло від компанії Equinor близько 20:30.
“Вони помітили щось, що може нагадувати дрон. Я не можу надати більше деталей”, – сказав Літлатун.
Він додав, що спостереження не вплинули на роботу платформи, а компанія дотримується внутрішніх процедур безпеки.
Прессекретар Equinor Магнус Францен Ейдсвольд додав, що компанія зазвичай інформує поліцію та Норвезьку морську адміністрацію, проте не розкриває подробиць.
- У ніч проти 23 вересня над Норвегією помітили невідомі безпілотники, через що аеропорт Осло тимчасово призупиняв роботу.
Австралійська поліція вилучила 2,7 тонни кокаїну – це найбільша така партія в історії країни. Наркотики знайшли у прихованих відсіках під фальшивою підлогою в контейнерах на території об’єкта на заході Сіднея.
У тимчасово окупованому Криму через аварії на енергомережах запроваджуються графіки відключення електроенергії, свідчать дані “Крименерго”.
У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.
США тимчасово дозволили видобуток, постачання та продаж іранської нафти на 60 днів. У Вашингтоні заявили, що це рішення ухвалили в межах домовленостей, за якими Іран має забезпечити вільний прохід через Ормузьку протоку та допустити інспекторів МАГАТЕ.
Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.