У новорічну ніч 300 осіб доставили до відділків поліції за порушення комендантської години

Джерело: Укрінформ з посиланням на ефір телемарафону

У новорічну ніч за порушення комендантської години до відділків Нацполіції доставили 300 осіб.

“В цілому виявили близько 300 людей, які порушували комендантську годину. З ними провели профілактичні бесіди і перевірили на причетність до диверсійної роботи, що не підтвердилася. В цілому все пройшло досить спокійно”, – сказав заступник начальника департаменту превентивної діяльності Нацполіції Анатолій Серединський.

Також правоохоронці зареєстрували 35 повідомлень про побутові конфлікти та стан сп’яніння, а також 24 повідомлення про використання піротехніки.

Серединський нагадав, що за використання піротехніки під час воєнного стану передбачена адміністративна і кримінальна відповідальність. За використання піротехніки у новорічну ніч зареєстровано одне кримінальне провадження.

  • Поліція Києва затримала водійку електрокара “Тесла”, яка у стані алкогольного сп’яніння вчинила смертельну дорожньо-транспортну пригоду в Солом’янському районі під час комендантської години.

У Мексиці відкрили новий виробничий комплекс зі стерильних мух, котрий має стати ключовим елементом у боротьбі зі спалахом гвинтового черв’яка Нового Світу. Сільськогосподарський шкідник продовжує загрожувати поголів’ям худоби у всій Північній Америці.

28 червня російські війська здійснили авіаційні удари по одному з районів Запоріжжя. Внаслідок чергової атаки загинули двоє цивільних, ще 16 осіб постраждали.

На північному сході Франції розбився приватний літак, унаслідок чого загинули 11 осіб. На борту перебувала група парашутистів, котрі готувалися до тандемних стрибків.

Сили оборони здійснили удари по двох нафтопереробних заводах у Росії, залізничному мосту в тимчасово окупованому Криму, складу боєприпасів на окупованій Донеччині. Також у Генштабу підтвердили ураження заводу “Титан-Барикади” у Волгограді.

28 червня президент Володимир Зеленський повідомив про внесення до Верховної Ради законопроєкту щодо створення Українського національного пантеону. Він має стати загальнонаціональним місцем пам’яті, де вшановуватимуть видатних українців, які зробили визначний внесок у становлення та захист держави.