У Пакистані суд зупинив вирок у справі про хабарництво експрем’єру Хану та його дружині

Джерело: AP

Апеляційний суд Пакистану зупинив дію 14-річного тюремного ув’язнення для експрем’єр-міністра Імрана Хана та його дружини у справі про корупцію, але подружжя залишиться під вартою, оскільки їх вже засуджено за іншими звинуваченнями.

За словами Зульфікара Бухарі, речника партії Хана “Пакистан Техрік-е-Інсаф”, Високий суд Ісламабада виніс рішення зупинити вирок Хану і його дружині Бушрі Бібі після того, як заслухав апеляцію їхнього адвоката.

Суд постановив звільнити подружжя під заставу, але за законами країни Хан і його дружина не будуть звільнені, оскільки Бібі відбуває термін ув’язнення в іншій справі, а Хана визнано винним і засуджено у кількох справах.

Адвокат подружжя Алі Зафар заявив під час судового засідання, що Хан і його дружина не отримали права на справедливий судовий розгляд. Він стверджує, що Хан став “політичною жертвою”, а подружжя не причетне до жодних правопорушень.

Суд продовжить слухання справи пізніше цього місяця.

Як розповіли у виданні, Хан був усунутий від влади в результаті вотуму недовіри у квітні 2022 року. Нині проти експрем’єра порушено понад 170 судових справ.

Раніше суд Пакистану засудив Хана та одного з його партійних заступників Шах Махмуда Куреші до 10 років позбавлення волі за розголошення державної таємниці.

Через день суд виніс Хану новий вирок: 14 років за корупцію.

У Миколаєві сталася трагедія під час завантаження боєприпасів, внаслідок якої загинули двоє військовослужбовців Збройних Сил України, ще двоє отримали поранення. Державне бюро розслідувань (ДБР) розпочало кримінальне провадження за фактом інциденту, що стався 24 квітня 2024 року.

Сьогодні, 25 квітня, на вулиці Великій Васильківській в Києві зіткнулись службовий автомобіль поліціянтів та інше легкове авто, внаслідок чого правоохоронниця дістала поранення.

Джерело: The New York Times За даними ЗМІ, у межах пакета допомоги США передали Україні…

Президент України Володимир Зеленський в середу, 24 квітня, зустрівся з канцлером казначейства Сполученого Королівства Великої Британії й Північної Ірландії Джеремі Гантом, який перебуває з візитом у Києві.

Українські прикордонники зірвали чергову спробу російської ДРГ проникнути на території України у Сумській області.