У Парижі поліція вистрілила у жінку в хіджабі, яка погрожувала підірвати себе

Джерело: ВВС

Поліціянти в Парижі відреагували на повідомлення про можливі наміри жінки підірвати себе в центрі міста й важко поранили її, після чого доставили в лікарню.

Як розповіли в агентстві, інцидент стався на станції метро Bibliothèque François-Mitterrand. Після того, як жінка, одягнена в хіджаб, відмовилася виконувати накази правоохоронців, вони вісім разів вистрілили у неї.

“Поліція побоювалася за свою безпеку”, – прокоментувало джерело видання.

Нині постраждала перебуває у лікарні у критичному, проте стабільному стані.

За словами речника уряду Олів’є Верана, раніше жінку вже було засуджено за погрози військовослужбовцям, які брали участь у військовій операції із захисту конфіденційних об’єктів від терористичних атак.

Влада відкрила два розслідування. Одне – щодо дій жінки, а друге – для визначення, чи правомірним було застосування поліціянтами вогнепальної зброї.

29 лютого президент Франції Емманюель Макрон наголосив, що його заява відносно можливості направлення військ європейських країн до України “ретельно продумана”.

Начальник КМВА Сергій Попко заявив, що російські війська не відмовилися від своїх стратегічних цілей, тож повторний наступ на Київ залишається цілком реальним сценарієм.

Спікер Майк Джонсон заявив, що конгресмени працюватимуть над врегулюванням безпеки кордону та уникненням “шатдауну” – часткової призупинки роботи урядових установ, що може настати у разі, якщо не затвердять бюджет.

29 лютого міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок провела паралелі між розвитком подій у невизнаному Придністров’ї та ситуацією на сході Донбасі.

29 лютого президент Володимир Зеленський призначив бригадного генерала Володимира Карпенка командувачем Сил логістики Збройних Сил України.