У передмісті Києва гей-пару побили їхні сусіди: поліція не затримала нападників

Джерело: правозахисна організація ЛГБТ-центр “Наш світ

24 березня у передмісті Києва побили гей-пару. Інцидент стався в одному з житлових комплексів, а нападники – сусіди потерпілих. Правоохоронці, які приїхали на виклик, порушників не затримали.

Унаслідок побиття двоє чоловіків зазнали серйозних травм. В одного закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забійна рана лівої брови та параорбітальна гематома. В іншого потерпілого закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку та перелом кісток носа. Зараз обидва проходять лікування.

За даними правозахисної групи, побиття було настільки жорстоким, що поліціянтам, які прибули на виклик, довелось застосувати спецзасоби, аби стримати нападницю.

“Втім, нікого із порушників затримано не було, а кримінальне провадження, незважаючи на подану потерпілими заяву, досі не відкрите, хоча відомості про правопорушення мають бути внесені до Реєстру упродовж доби”, – мовиться у повідомленні.

Зазначається, що це вже не перший напад сусідів на гей-пару. Конфлікт триває вже більш як півтора року. На початку конфлікту сусіди писали образливі написи на дверях гей-пари. Потерпілі раніше звертались до правоохоронців, однак не хотіли афішувати, що причиною нападів є гомофобний мотив.

Після попередніх заяв порушники відбулись невеликим штрафом і не припинили нападів на пару.

  • 16 березня у мережі поширили відео, як група чоловіків напала на хлопця через його толерантне ставлення до ЛГБТ-спільноти. У патрульній поліції заявили, що нині вони шукають зловмисників.

Українські військові капелани успішно завершили курс підвищення кваліфікації на території Німеччини.

У Бангладеш через сильну спеку закрили навчальні заклади країни. Відтак 33 мільйони учнів пішли на вимушені канікули.

Президент Франції Емманюель Макрон в четвер, 25 квітня, закликав до посилення більш інтегрованої європейської оборони, зазначив, що континент не повинен стати васалом США і окреслив своє бачення Європейського Союзу на глобальній арені.

Литва може зайняти активну позицію у питанні повернення українських чоловіків призовного віку, які виїхали з країни. Як сказав міністр оборони Литви Лаурінас Кащюнас, будь-які заходи будуть розглядатися після оцінки дій Польщі у цій сфері.

У Міністерстві охорони здоров’я розповіли про детальний план щодо того, як відмовитися від куріння.