У перший рейс вирушив найбільший у світі круїзний лайнер Icon of the Seas: екологи проти

Джерело: BBC

У суботу, 27 січня, найбільший у світі круїзний лайнер Icon of the Seas американської компанії Royal Caribbean відправився з порту в Маямі на свій перший рейс. Зазначається, що корабель, який працює на природному газі, викликає занепокоєння екологів через можливе витікання метану.

За словами представників компанії, Icon of the Seas стартує у семиденну подорож островами тропіків і обіцяє відкрити “нову еру відпочинку”. Цей величезний корабель має довжину 365 метрів і висоту майже 50 метрів.

Лайнер складається з 20 палуб і призначений для 7600 пасажирів і 2350 членів екіпажу. На його палубах розташовано понад 40 ресторанів, барів, лаундж-зон, 7 басейнів, 6 водних гірок, ковзанку та навіть театр. Вартість квитків на лайнер починається від 200 тисяч гривень.

Будівництво цього гіганта відбувалося в Фінляндії та обійшлося у 2 мільярди доларів.

Однак екологи висловлюють занепокоєння щодо використання природного газу як суднового палива. Директор морської програми Міжнародної ради з чистого транспорту (ICCT) Браян Комер стверджує, що використання зрідженого природного газу призводить до більших викидів парникових газів порівняно із судновим газом і може сприяти погіршенню екологічної ситуації.

Двоє американських чиновників повідомили, що вантажне судно, уражене балістичною ракетою хуситів, утворило нафтову пляму довжиною 28 кілометрів у Червоному морі.

В столиці Австрії Відні чоловік вбив трьох жінок у борделі.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

В Держприкордонслужбі повідомили, що затримали декілька груп порушників, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини.