У Південній Кореї поліція отримала майже тисячу повідомлень про підозрілі пакунки із-за кордону

Джерело: Yonhap.

У Південній Кореї правоохоронці заявили, що отримали майже тисячу повідомлень про підозрілі міжнародні пакунки по всій країні.

За даними поліціянтів, лише за п’ятницю вони отримали загалом 987 повідомлень про доставлення підозрілих посилок із-за кордону, переважно з Тайваню.

У деяких посилках знайдено бальзам для губ або інші недорогі продукти, а деякі взагалі були порожніми.

Жодного небезпечного матеріалу в посилках не було виявлено, але в поліції зауважили, що вирішуватимуть, чи будуть розпочинати з цього приводу розслідування. Це залежатиме від результатів аналізу знайдених речовин.

У четвер випадкова посилка, яка, ймовірно, містить газоподібні токсичні речовини, була доставлена до Центру соціального забезпечення для інвалідів у південно-східному портовому місті Ульсан. Троє людей, які її розпакували, постраждали від запаморочення.

Своєю чергою, поліціянти закликали бути пильними щодо підозрілих міжнародних посилок. А також зазначили, що колір подібних пакунків  може бути жовтим або чорним, і на них може бути напис “CHUNGHWA POST”.

Станом на 16:00, 23 липня, від початку доби на фронті відбулося 83 бойові зіткнення. Ще тривають бойові зіткнення у 17 локаціях. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 22 липня. Від початку доби відбулося 133 бойові зіткнення.

21 липня президент Володимир Зеленський повідомив про посилення української ППО. Зокрема в Україну вже прибув комплекс Patriot з Німеччини.

Колишній глава британського уряду Борис Джонсон опублікував своє бачення завершення російсько-української війни, яке міг би реалізувати Дональд Трамп у випадку перемоги на цьогорічних виборах президента США.

Станом на 16:00 в суботу, 20 липня, від початку доби на фронті відбулося 85 бойових зіткнень. Окупанти і далі активно діють на Покровському напрямку.