У Південній Кореї провели навчання для захисту від раптового нападу КНДР
Джерело: Reuters
Понад 1000 південнокорейських військових, поліціянтів і співробітників екстреної служби приєдналися до оборонних навчань 27 грудня, які імітували атаку Північної Кореї на Сеул.
Мета навчань — спростувати побоювання, що місто перебуває в зоні дії раптової атаки Пхеньяна.
Навчання відбулися на тлі підвищеної напруги після того, як КНДР випробувала міжконтинентальну балістичну ракету та запустила свій перший військовий супутник-шпигун.
Для нас був великий урок, коли ізраїльська новітня система оборони світового рівня безпорадно зазнала раптового нападу ХАМАС, озброєного звичайною артилерією та примітивними засобами, — зазначив мер столиці О Се Хун.
За його словами, напад групи бойовиків 7 жовтня на міста в Ізраїлі, в результаті якого загинуло понад 1200 осіб, показав, що переважаючі військові можливості не мають великого значення, якщо ворог здійснить раптову атаку.
У густонаселеному діловому та фінансовому центрі проживає 9,4 мільйона осіб, а ще 1,4 мільйона працюють і ходять до школи щодня.
Навчання відбулися в той день, коли Південна Корея запровадила нові санкції проти восьми громадян Північної Кореї, пов’язаних з ядерною та ракетною програмами.
- 17 грудня Північна Корея здійснила пуск балістичної ракети у бік Японського моря, повідомили в Об’єднаному комітеті начальників штабів Збройних сил Південної Кореї.
- Міністерство оборони США заявило, що в мережі вже є багато зображень Білого дому та Пентагону, після того, як Північна Корея повідомила, що її розвідувальний супутник сфотографував ключові урядові та військові об’єкти США.
- Північна Корея отримала допомогу від Росії для здійснення успішного запуску супутника-розвідника.
- Розвідувальне агентство Південної Кореї попередило, що наступного року Північна Корея може провести ядерне випробування.
У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.
Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.
У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.
Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.
3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.