У Покровській громаді посилили комендантську годину

Джерело: Вадим Філашкін/Телеграм

27 серпня голова Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін підписав розпорядження про посилення комендантської години в Покровській громаді, зокрема у самому Покровську.

Тож, від завтра обмеження на пересування діятимуть з 15:00 до 11:00.

Повний перелік населених пунктів, на які поширюватимуться нові правила: Покровськ, Родинське, Троянда, Лисівка, Гнатівка, Даченське, Зелене, Новопавлівка, Новоукраїнка, Ріг, Сухий Яр, Чунишине, Пушкіне, Жовте.

Також голова ОВА закликав усіх бути відповідальними та евакуюватися.

Зауважимо, кілька днів тому Філашкін посилив комендантську годину у Мирнограді та Селидовому Донецької області. Водночас Мирноград та Селидове стали не першими містами, в яких останнім часом посилили комендантську годину. Наприклад, у Дергачівській та Липецькій громадах Харківської області з 12 серпня посилено комендантську годину. Там обмеження пересування діятиме з 17:00 до 9:00.

Додамо, у Генштабі 26 серпня повідомили про складну ситуацію на Покровському напрямку, де з початку доби в районах населених пунктів Калинове, Воздвиженка, Новоолександрівка, Пантелеймонівка, Зелене Поле, Миролюбівка, Гродівка, Новогродівка, Мемрик, Михайлівка, Карлівка українські підрозділи відбивали 56 наступальних та штурмових дій ворога.

Також стало відомо, що Сили оборони України під час контратак, найімовірніше, мали успіх на лінії Сватове – Кремінна. Водночас на фронті спостерігається просування російських окупантів поблизу Торецька та Покровська.

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.

В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.

Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.