У Польщі закликали готуватися до можливої нової хвилі українських переселенців

Джерело: Rzeczpospolita

Заступник міністра закордонних справ Польщі Анджей Шейна закликав готуватися до того, що до країни може прибути нова хвиля переселенців з України.

За його словами, неможливо виключити можливість російського наступу.

“Ми не можемо виключити, що російський наступ призведе до просування фронту на Захід і до того, що в Польщі з’являться ще мільйони українців, зокрема переважно жінки та діти”, – сказав він.

Шейна підкреслив, що польське суспільство повинно бути готовим до такого розвитку подій.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.