У Полтавському інституті заперечують інформацію про отруєння студентів

Джерело: сайт Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Інформація про отруєння студентів Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого є недостовірною, заявили у виші.

“Інформація, яка розповсюджується в соціальних мережах, а також на сайтах окремих державних установ щодо масового отруєння студентів Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, не відповідає дійсності”, – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що станом на 6 грудня 2023 року жоден зі студентів Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого не був шпиталізований з причин імовірного отруєння.

Під час візиту до України міністра оборони Швеції Пола Йонсона “Агенція оборонних закупівель” Міноборони України уклала перший прямий контракт зі шведським виробничим підприємством.

За підрахунками Генштабу, втрати військ РФ у живій силі за два роки повномасштабної війни складають вже понад 400 000 осіб. Однак, уточнили у відомстві, у це число входять як вбиті, так і поранені загарбники.

Обліковий запис X покійного американського актора Метью Перрі зламали й намагались отримати кошти через підроблений сайт фонду.

Російські війська збільшили використання безпілотників для розвідки на передовій лінії. Вони застосовують безпілотні літальні апарати різних типів, таких як Supercam, ZALA, “Орлани” тощо, сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Резидента агентурної мережі ФСБ, який коригував повітряні атаки РФ на Запоріжжя, засудили до 15 років ув’язнення.