У РФ заявили про атаку БпЛА: загинуло п’ятеро осіб

Джерело: російське пропагандистське видання РИА Новости

У Росії повідомили про нічну атаку безпілотників на кілька регіонів. Один з БпЛА нібито поцілив у житловий будинок, внаслідок чого загинуло п’ятеро осіб.

Окупанти повідомили. що вночі збили або перехопили шість безпілотників – по два на ТО Кримом та Тверською областю, та по одному над Брянською та Бєлгородською.

У звіті російського міноборони не вказано про атаку на Курську область, проте т. в. о. глави Регіну повідомив, що “у результаті нічної атаки українського коптера” загинуло кілька осіб.

За його даними, коптер впав на житловий будинок у селі Городище. Як наслідок – загинуло п’ятеро осіб, серед яких двоє малих дітей. Ще двоє осіб зазнали важких поранень.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.