У родині захисника з Рівненщини народився хлопчик вагою понад 6 кг

Джерело: головна лікарка Світлана Муравська у коментарі “Суспільному”

У Рівненському міському пологовому будинку народився хлопчик вагою 6 330 грамів та зростом 65 сантиметрів.

За словами Муравської, це генетична особливість мами хлопчика Ангеліни: перша її дитина теж народилася з великою вагою.

Як повідомляється, першого сина жінка теж народжувала у Рівненському міському пологовому будинку, тоді це були природні пологи. Цього разу Ангеліні провели кесарів розтин.

“Це перший такий богатир. Періодично, коли я чую про таке від колег з інших регіонів, то більше їм співчуваю, ніж заздрю. Але наша пацієнтка Ангеліна вже вдруге до нас звертається в заклад. Це генетична особливість, у цій родині всі дітки народжуються понад чотири кілограми, великі. Дитинка більше п’яти кілограмів в медицині називається гігантською дитиною”, – прокоментувала головна лікарка.

При цьому Муравська додала, що матір напередодні попереджали, що дитина буде вагою понад п’ять кілограмів.

“Але до понад шести кілограмів – ніхто з нас не був готовий. Приблизно, це вага тримісячної дитини, яка народилася вагою близько чотирьох кілограмів. Ангеліна на зріст – 185 сантиметрів і при цьому є абсолютно стрункою. Вона невелика, гарна українська жінка”, – розповіла вона.

Водночас лікарка запевнила, що матір, яка є дружиною військового, почувається добре, як і дитина. У закладі додали, що дитина з такою вагою – одна із найбільших, які народжувались в Україні.

Двоє американських чиновників повідомили, що вантажне судно, уражене балістичною ракетою хуситів, утворило нафтову пляму довжиною 28 кілометрів у Червоному морі.

В столиці Австрії Відні чоловік вбив трьох жінок у борделі.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

В Держприкордонслужбі повідомили, що затримали декілька груп порушників, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини.