У Росії запропонували сповільнити Telegram на користь «суверенного» месенджера
Джерело: The Moscow Times
Глава ради фонду розвитку цифрової економіки та ексрадник президента РФ з питань розвитку інтернету Герман Клименко запропонував сповільнити телеграм у РФ, на користь “суверенного” месенджера.
В етері “Соловьев Live” Клименко заявив, що телеграм у Росії потрібно сповільнити чи навіть повністю заблокувати, аби росіяни користувались державним месенджером, за створення якого проголосували цього тижня у держдумі РФ.
Клименко вважає, що влада повинна діяти, зважаючи на популярність телеграму – у РФ ним користується 90 млн осіб і він лідирує за темпом приросту користувачів. Телеграм лише трохи поступається російському VK, яким користується 93 млн росіян.
Він впевнений, що зрештою росіяни все одно перейдуть на державний месенджер, який планують під’єднати до системи “Госуслуги”.
“Важливо визначитись – швидко і примусово чи повільно і добровільно. Мабуть, держава повинна “допомогти” трохи телеграму: або погіршити його зв’язок, або зовсім заборонити”.
Зазначається, що Герман Клименко з 2014 року періодично робить схожі заяви щодо іноземних інтернет-сервісів. Раніше він пропонував блокувати фейсбук та гугл, аби росіяни користувались яндексом.
“Держава потрібна для того, щоб втручатись у наше життя”, – казав Клименко.
- В Росії запропонували обмежити доступ до інтернету в нічний час для молодих пар без дітей, щоб ті менше користувалися гаджетами та більше займалися продовженням роду.
США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.
Триває 1581-ша доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.
23 червня відзначається Всесвітній день інформаторів, Міжнародний Олімпійський день, День державної служби ООН, Міжнародний день жінок в інженерії. У церковному календарі – день пам’яті святої мучениці Агрипини.
За даними синоптиків у вівторок, 23 червня, у низці областей очікуються опади.
Держсекретар США Марко Рубіо розпочинає поїздку до ОАЕ, Кувейту та Бахрейну на тлі переговорів Вашингтона з Тегераном щодо завершення війни на Близькому Сході. Однією з головних тем стане безпечний і вільний транзит через Ормузьку протоку.