У Росії затримали громадянина Німеччини, якого звинувачують у підриві газопроводу
Джерело: Reuters
У Росії затримали громадянина Німеччини за підозрою в контрабанді вибухових речовин і тероризмі, повідомила ФСБ РФ. Його звинувачують у підриві труби на газорозподільчій станції.
ФСБ повідомила, що чоловік, якого назвали Миколою Гайдуком, причетний до нападу в російському Калінінградському анклаві Балтійського моря в березні з використанням саморобної бомби.
Зазначається, що його заарештували під час наступної спроби в’їхати до Калінінграда з Польщі, коли влада обшукала його автомобіль і виявила 0,5 літра рідкої вибухівки.
У ФСБ повідомили, що Гайдук 1967 року народження, проживає в Гамбурзі.
Його звинуватили в тому, що він діяв за вказівками українця, який також живе в північнонімецькому місті.
“Наразі вживаються заходи щодо встановлення та притягнення до відповідальності осіб, які сприяли Гайдуку … у здійсненні протиправної діяльності”, – повідомили у ФСБ РФ.
- Російські правоохоронні органи оголосили у міждержавний розшук громадянина Грузії Олександра Інасарідзе та громадянина України Сергія Андрійченка. Їх звинувачують у причетності до вибуху на Керченському мосту, що стався у жовтні 2022 року.
Президент США Дональд Трамп повідомив, що потенційна угода щодо виділення американських активів TikTok все ще “на столі” попри те, що кілька днів вона була призупинена.
Джеймісон Грір, головний торгівельний представник президента США Дональда Трампа заявив, що йому не повідомили про застосування 90-денної паузи на раніше запроваджені мита для інших країн. Про це він дізнався лише під час публічного повідомлення оголошення рішення.
Члени Комітету з питань збройних сил Палати представників Конгресу США від обох партій, Республіканської та Демократичної, у вівторок засудили повідомлення про те, що адміністрація Трампа розглядає можливість скорочення американських військ в Європі, заявивши, що Америка повинна підтримувати своїх союзників по НАТО.
Президент США Дональд Трамп заявив, що використає повноваження міністерства юстиції, аби притягнути до відповідальності двох колишніх посадовців, які критикували його під час першого президентського терміну.
OpenAI подала зустрічний позов проти Ілона Маска, посилаючись на систематичні переслідування з боку Маска і просячи федерального суддю зупинити Маска від будь-яких “подальших незаконних і несправедливих дій” проти OpenAI в судовій справі про майбутню структуру фірми, яка допомогла запустити революцію в галузі ШІ.