У Румунії біля кордону з Україною запрацювала система боротьби з дронами

Джерело: Digi24

Президент Румунії Клаус Йоганніс заявив, що в країні запрацювала система боротьби з дронами в районі дельти Дунаю неподалік кордону з Україною.

“Система боротьби з безпілотниками “на місці”, як то кажуть, працює. Ми вже маємо розміщене обладнання для боротьби з безпілотниками. Деяке обладнання надходять зі збройних підрозділів Румунії, інші – від партнерів, і ми це продовжуватимемо”, – прокоментував він.

За словами Йоганніса, встановлена система працює добре і відстежує потенційні загрози практично над самою землею, тоді як раніше радари виявляли об’єкти на висоті не нижче ніж 600 метрів.

“Ми й далі вдосконалюємо систему, тому що ми маємо уникати таких інцидентів”, – запевнив Йоганніс.

В “Енергоатомі” повідомили, що Запорізька АЕС знову за крок до блекауту через відключення однієї з двох наявних ліній електропередачі ПЛ-330кВ “Феросплавна-1” внаслідок російських обстрілів.

Сьогодні, 21 лютого, президент України Володимир Зеленський провів селектор, учасники якого обговорили блокування кордону польськими фермерами та ситуацію на фронті.

Молдова планує надіслати Україні першу партію гуманітарної допомоги у 2024 році. Загальна вартість цієї допомоги, у вигляді матеріальних цінностей та іншого обладнання, складає 4,9 мільйона леїв, що перевищує 250 тисяч євро.

Внаслідок бойових дій Запорізька атомна електростанція залишилась на одній лінії живлення.

У Пентагоні заявили, що Україна може постати перед вибором, від яких міст відмовитися, якщо США не нададуть допомогу.