У штаті Меріленд помилували 175 тисяч засуджених за вживання канабісу

Джерело: Associated Press

Губернатор американського штату Меріленд Вес Мур помилував понад 175 тисяч засуджених за вживання і зберігання марихуани.

За даними видання, це наймасштабніше помилування у США, пов’язане з наркотичною речовиною.

Рішення стосується понад 150 тисяч вироків за зберігання канабісу, а також понад 18 тисяч – за вживання або зберігання з метою вживання наркотичної речовини.

“Своїм рішенням Мур автоматично пробачає всі звинувачення у зберіганні та вживанні марихуани, які судова влада Меріленду зможе знайти в електронній системі судових записів штату”, – йдеться в повідомленні.

Електронні записи датуються 1980-1990-ми роками, тому люди з більш давніми судимостями за канабіс можуть подати прохання про помилування особисто.

Уточнюється, що помилування не призведе до звільнення від ув’язнення, оскільки ніхто із засуджених зараз не перебуває у в’язниці. Воно також не означає вилучення запису про судимість – дані все одно залишаться у протоколі.

Однак тепер в кожну окрему електронну картотеку внесуть запис, що засудженого помилував губернатор. Цей процес займе близько двох тижнів.

Захисники прав людини оцінили цей крок як спосіб усунення бар’єрів на шляху до житла, працевлаштування або освіти засуджених.

Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.

Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.

Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.

Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.