У Швейцарії поліція застрелила чоловіка з сокирою, який взяв в заручники пасажирів

Джерело: BBC News

Поліція Швейцарії застрелила чоловіка, озброєного сокирою та ножем, який взяв у заручники 15 пасажирів у поїзді.

Чоловік, який, як повідомляється, був 32-річним шукачем притулку з Ірану, сів на місцевий потяг поблизу Івердона (Швейцарія). Він змусив машиніста зупинити потяг і приєднатися до пасажирів у вагоні.

Поліція, включаючи спецпідрозділ із Женеви, оточила поїзд і кілька годин намагалася поговорити з чоловіком, але безуспішно.

Пізно ввечері, коли вони помітили, що чоловік відходить від пасажирів, і вони штурмували потяг із застосуванням світло-шумових гранат.

Згідно з повідомленнями поліції, чоловік напав на поліціянтів, після чого вони застосували вогнепальну зброю, щоб захистити заручників і себе, та смертельно поранили чоловіка.

У поліції зазначають, що мотиви захоплення заручників невідомі. Один із пасажирів поїзда сказав, що злочинець виглядав “дуже напруженим”.

Усіх заручників звільнили неушкодженими.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Найбагатша людина Азії, індійський бізнесмен Мукеш Амбані, організовує вечірку на честь весілля його сина, на яку запрошено майже 1200 осіб.

Друга за величиною лісова пожежа в історії Техасу охопила понад 1,1 мільйона акрів та вбила тисячі великої рогатої худоби.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Згідно з оцінками, опублікованими в The Lancet, більше мільярда людей у ​​всьому світі страждають від ожиріння.