У соцмережі Х з’явилась можливість публікувати статті

Джерело: The Tech crunch

Соцмережа X анонсувала новий формат розширених дописів на платформі під назвою “Статті”.

Як розповіли у виданні, ця функція буде доступною лише для користувачів Premium+ та перевірених організацій. Вона дозволяє публікувати дописи з текстовим форматуванням, додавати вбудовані відео та зображення – подібно до WordPress або Medium.

Також зазначається, що у статті можна буде обирати різноманітні параметри форматування, включаючи жирний, курсивний і закреслений текст, маркери і нумеровані списки.

Після публікації допис з’явиться у профілі у вкладці “Статті” і в стрічці підписників. Статті можна буде легко відрізнити завдяки унікальній іконці та макету.

Торік соціальна мережа, що належить мільярдеру Ілону Маску, збільшила ліміт на пости до 25 000 символів для платних користувачів, йдеться в матеріалі.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.