У США арештували 17-річну дівчину, яка викрала автомобіль агента ФБР

Джерело: Fox News

У США затримали та арештували 17-річну Девонту Лінч, яка наприкінці листопада разом зі спільником підійшли до агента ФБР і, погрожуючи йому пістолетом, викрали автівку.

Лінч затримали через кілька днів після інциденту за звинуваченням у збройному викраденні автомобіля у Вашингтоні, округ Колумбія.

Попри те, що дівчині лише 17 років, за вчинений злочин її судитимуть як повнолітню.

Про те, чи арештовано спільника Девонти Лінч, не повідомляється, однак оперативна група з насильницьких злочинів Вашингтонського офісу ФБР долучилась до розслідування і навіть оголосила винагороду розмірі до 20 000 доларів США “за інформацію, яка призведе до арешту та засудження відповідальної особи”.

Збройні сили України відійшли від двох селищ на Авдіївському напрямку в Донецькій області. Йдеться про  Сєверне та Степове.

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України виконало всі домовленості для попередження блокади з боку польських перевізників.

Картину, написану і підписану всіма чотирма музикантами гурту The Beatles, продано на аукціоні Christie’s за 1,7 мільйонів доларів.

Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 27 лютого, прибув до Саудівської Аравії для зустрічі з Спадкоємним принцом Мухаммадом бін Салманом аль Саудом.

В понеділок, 26 лютого, президент Франції Емманюель Макрон заявив, що “не можна виключати відправлення західних військ в Україну” і його коментарі викликали швидку реакцію різних лідерів.