У США Boeing із пасажирами на борту під час злету втратив шину

Джерело: Xinhua

У пасажирського літака авіакомпанії United, який вилітав із аеропорту Сан-Франциско, під час злету відпала шина.

“Рейс United №35 втратив одну шину під час злету у Сан-Франциско”, ‒ прокоментували в авіакомпанії.

Зазначається, що літак Boeing 777-200, який прямував до японської Осаки,  перенаправили до аеропорту Лос-Анджелеса, де він успішно приземлився.

“United швидко знайшла інший літак, який у той же день доставив пасажирів до Осаки”, ‒ йдеться у матеріалі.

На борту літака перебували 235 пасажирів й 14 членів екіпажу.

Як пояснили у корпорації, частини шини впали на паркувальний майданчик для співробітників аеропорту, не завдавши шкоди.

“Літак моделі 777-200 має по шість шин на кожному із двох основних посадкових шасі. Літак здатний безпечно здійснювати посадку з пошкодженими або втраченими шинами”, ‒ запевнили в United.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.