У США кіт спричинив збій на сервері Департаменту у справах ветеранів – ЗМІ

Джерело: The Register

У США кіт влаштував збій в комп’ютерній системі одного з відділів американського Департаменту у справах ветеранів. Зокрема кіт стрибнув на клавіатуру комп’ютера, після чого частина інформації з сервера видалилася.

Як розповіли у виданні, інцидент стався ще у вересні, але відомо про нього стало тільки зараз.

Так, у медичному центрі у справах ветеранів в Канзас-Сіті, штат Міссурі, чотири години не працювали сервери. Цікаво, що причина стала відома журналістам випадково, коли це питання піднялося на одній з нещодавніх онлайн-нарад посадовців.

За словами джерела, яке брало участь у нараді, на онлайн-зустрічі обговорювалися питання і проблеми IT-відділу Департаменту. Зокрема був згаданий і вересневий збій. Його причина виявилася несподіваною.

“Поки технік переглядав конфігурацію кластера серверів, їхній кіт стрибнув на клавіатуру і видалив його. Або принаймні це їхня історія”, – поділилося джерело.

Зазначено, що після цього ІТ-директор Департаменту у справах ветеранів нібито відповів на почуте “Ось чому у мене собака”. Решта учасників онлайн-наради цьому лише посміялися.

На прямий запит журналістів Департамент у справах ветеранів підтвердив факт збою в роботі їхніх серверів, але про кота у відповіді нічого не говорилося. Утім, не називалися й жодні інші причини збою. На уточнююче питання про причетність кота до інциденту, посадовці відмовилися від подальших коментарів.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.