У США знайшли віслюка, який зник п’ять років тому, разом зі стадом диких лосів
Джерело: BBC
Зі стадом диких лосів у Каліфорнії побачили віслюка, але виявилося, що він був домашнім і зник п’ять років тому. Террі та Дейв Дрюрі з Оберна впевнені, що тварина, яку на відео зняв мандрівник, є їхнім домашнім улюбленцем.
Дизель втік під час походу з подружжям поблизу міста Клір-Лейк, штат Каліфорнія, у 2019 році. Після кількох тижнів безрезультатних пошуків власники припинили спроби знайти його.
Однак на початку червня турист Макс Феннелл помітив стадо лосів з віслюком, який виглядав “щасливим та здоровим”. Він же і опублікував відео у соціальних мережах.
Місіс Дрюрі висловила полегшення, дізнавшись, що Дизель у безпеці і щасливий у своєму новому середовищі. Подружжя вирішило дозволити йому залишатися на волі зі стадом лосів.
“Це було дивовижно”, — сказала пані Дрюрі. “Нарешті ми побачили його. Нарешті ми знаємо, що з ним усе добре. Він живе своє найкраще життя. Він щасливий. Він здоровий. Це було просто полегшенням”.
Стадо лосів знаходиться за кілька кілометрів від місця, де Дизель зник. Також у районі, де немає інших диких віслюків.
Подружжя завело нових віслюків після зникнення Дизеля і не планують намагатися зловити його знову, оскільки він тепер є диким віслюком. Місіс Дрюрі зазначила, що Дизелю близько восьми років, а віслюки можуть жити до 40 років.
- Попит Китаю на традиційні ліки продовжує призводити до вбивства мільйонів віслюків щороку, повідомляють групи захисту тварин та ветеринарні експерти. Через рекордне зниження популяції цих тварин у Китаї — їх стали закуповувати в Африці, що має загрозу для тамтешніх громад.
У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.
Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.
У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.
Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.
3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.