У столиці запалили вогні на головній ялинці України

Джерело: міський голова Віталій Кличко

На Софійській площі в Києві запалили вогні на головній ялинці країни.

Ялинку традиційно відкрили напередодні Дня святого Миколая, який за новим стилем відзначають 6 грудня.

“Вкотре, навіть в умовах війни, за традицією встановили та прикрасили її в серці столиці. Бо у наших дітей має бути свято, мають бути моменти радості. Потрібні позитивні емоції і дорослим. Наша ялинка, як і минулого року, – штучна. Заввишки 16-метрів”, – написав мер Києва.

За словами Віталія Кличка, тематика ялинки натхнена фресками Софії Київської, “що крізь століття зберігають тепло, м’які відтінки часу й тиші, у якій живе сила”.

Ялинка прикрашена 4,5 тисячами іграшок і підсвічена “теплою” гірляндою.

Президент США Дональд Трамп заявив, що американські автовиробники Ford і General Motors спільно з іншими компаніями можуть найближчим часом долучитися до виробництва озброєння для потреб армії.

У Нікополі Дніпропетровської області російські війська завдали удару по рятувальниках ДСНС, які ліквідовували наслідки попереднього обстрілу.

Народна депутатка від партії “Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк повідомила, що у Верховній Раді готують збільшення штрафів за перевищення швидкості.

Російські окупанти атакували FPV-дронами житлові будинки у приватному секторі Краматорська та багатоквартирний будинок у Дружківці.

Китай готує другий термінал для прийому скрапленого природного газу з російського підсанкційного проєкту Arctic LNG 2. Це дозволить збільшити постачання російського СПГ до найбільшого у світі імпортера такого палива, інформують обізнані джерела.