У столиці запалили вогні на головній ялинці України
Джерело: міський голова Віталій Кличко
На Софійській площі в Києві запалили вогні на головній ялинці країни.
Ялинку традиційно відкрили напередодні Дня святого Миколая, який за новим стилем відзначають 6 грудня.
“Вкотре, навіть в умовах війни, за традицією встановили та прикрасили її в серці столиці. Бо у наших дітей має бути свято, мають бути моменти радості. Потрібні позитивні емоції і дорослим. Наша ялинка, як і минулого року, – штучна. Заввишки 16-метрів”, – написав мер Києва.
За словами Віталія Кличка, тематика ялинки натхнена фресками Софії Київської, “що крізь століття зберігають тепло, м’які відтінки часу й тиші, у якій живе сила”.
Ялинка прикрашена 4,5 тисячами іграшок і підсвічена “теплою” гірляндою.
- Раніше у КМДА повідомляли, що місто не витрачатиме бюджетні гроші на різдвяно-новорічну локацію – облаштування візьмуть на себе меценати.
- Фельдман Екопарк під Харковом приймав ялинки після новорічних свят.
- У Харкові у 2024 році встановили новорічну ялинку на станції метро “Університет”.
Президент США Дональд Трамп заявив, що американські автовиробники Ford і General Motors спільно з іншими компаніями можуть найближчим часом долучитися до виробництва озброєння для потреб армії.
У Нікополі Дніпропетровської області російські війська завдали удару по рятувальниках ДСНС, які ліквідовували наслідки попереднього обстрілу.
Народна депутатка від партії “Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк повідомила, що у Верховній Раді готують збільшення штрафів за перевищення швидкості.
Російські окупанти атакували FPV-дронами житлові будинки у приватному секторі Краматорська та багатоквартирний будинок у Дружківці.
Китай готує другий термінал для прийому скрапленого природного газу з російського підсанкційного проєкту Arctic LNG 2. Це дозволить збільшити постачання російського СПГ до найбільшого у світі імпортера такого палива, інформують обізнані джерела.

