У Силах територіальної оборони розпочався курс підготовки командирів відділень і сержантського лідерства

Джерело: Генштаб ЗСУ.

У Силах територіальної оборони ЗСУ розпочався курс, спрямований на підготовку командирів відділень і сержантського лідерства.

У Центрі підготовки сержантського складу на базі навчального центру Командування Сил ТрО ЗСУ розпочались навчання на черговому курсі підготовки командирів відділень і сержантського лідерства.

Слухачі – сержанти з різних підрозділів Сил територіальної оборони ЗСУ. Інструктори мають бойовий досвід, пройшли підготовку не лише в Україні, а й за кордоном. Тут вони поєднують здобуті знання з реаліями російсько-української війни. Після закінчення курсу навчені сержанти повернуться у свої підрозділи, щоб ефективніше виконувати бойові завдання та берегти життя своїх воїнів.

Навчання триває вісім тижнів, основний акцент програми – формування світогляду командира, який здатний вести за собою. Гасло сержанта ЗС України: “Слідуй за мною, роби, як я”.

Програма охоплює теми від основ повсякденної діяльності до вивчення тонкощів ведення бою. Більшість занять проходять у практичних і польових умовах з відпрацьовуванням основ наступального та оборонного бою в умовах, наближених до реальних.

Полігон максимально наближено до реальних умов дислокації військового підрозділу. Це дає змогу відпрацьовувати необхідні фахові навички та вміння слухачів.

На Таврійському напрямку російські армійці, після перерви, поновили застосування штурмовиків Су-25 та вертольотів Ка-52.

29 років тому, 5 грудня, США, Велика Британія та Росія у Будапешті (Угорщина) підписали меморандум про надання Україні гарантій безпеки з боку ядерних держав в обмін на відмову України від ядерної зброї.

З 24 лютого 2022 року по 1 грудня 2023 року Фонд Порошенка спільно з ГО “Справа Громад” витратив на допомогу ЗСУ 3 902 504 000 гривень (понад 112 млн доларів США).

Окупанти продовжують штурмувати Авдіївку. Зокрема ворог зосередився навколо Степового, що на півночі від Авдіївки.

Непал заявив, що попросив Росію не вербувати своїх громадян до армії РФ та негайно відправити тіла загиблих назад до Непалу після того, як виявилося, що шість солдатів, які служили в російській армії, були вбиті.