У Техасі зводять найбільший у світі квартал, надрукований на 3D-принтері

Джерело: CNN
В американському штаті Техас будують найбільший у світі квартал із будинків, надрукованих на 3D-принтері.
Як повідомляється, 28 липня відбулася презентація першого завершеного будинку, стіни якого “надруковані” за допомогою матеріалу на основі бетону. Будівля є першою зі 100 подібних, які будуть готові до заселення з вересня.

Фото: СNN
3D-квартал є частиною ширшого розвитку “Wolf Ranch” в Джоржтауні, штат Техас. Проєкт реалізується завдяки співпраці техаської будівельної фірми ICON, компанії з будівництва будинків Lennar та данської архітектурної компанії Bjarke Ingels Group.
Прессекретарка ICON Кара Колкінс зазначила, що деякі зі зведених будинків кварталу вже продано.

Фото: CNN
За даними будівельної фірми, більше третини стін будинків вже надруковано, а готова нерухомість кварталу продається за ціною від 475 000 до 599 000 доларів США.
Надруковані на 3D-принтері будинки мають площу від 457 до 640 квадратних метрів, і зокрема включають три-чотири спальні.

Фото: CNN
Як зауважили у виданні, нині “Wolf Ranch” є найбільшим проєктом ICON, хоча фірма вже використовувала 3D-друк для будівництва соціального або субсидованого житла у Мексиці та штаті Техас.
- Греція почала будівництво додаткової 35-кілометрвоої огорожі вздовж річки Мариця на кордоні з Туреччиною для запобігання проникненню нелегальних мігрантів.
- У середині 2024 року планують завершити будівництво другої черги Національного музею Голодомору-геноциду у Києві. На сьогодні виконано 68% усіх зовнішніх будівельних робіт.
- Про будівництво другого заводу з виробництва БпЛА на території РФ оголосила російська компанія “Робоавиа”. Його планують звести у Ростовській області.
У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.
Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.
У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.
Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.
3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.