У Техасі зводять найбільший у світі квартал, надрукований на 3D-принтері

Джерело: CNN

В американському штаті Техас будують найбільший у світі квартал із будинків, надрукованих на 3D-принтері.

Як повідомляється, 28 липня відбулася презентація першого завершеного будинку, стіни якого “надруковані” за допомогою матеріалу на основі бетону. Будівля є першою зі 100 подібних, які будуть готові до заселення з вересня.

Фото: СNN

3D-квартал є частиною ширшого розвитку “Wolf Ranch” в Джоржтауні, штат Техас. Проєкт реалізується завдяки співпраці техаської будівельної фірми ICON, компанії з будівництва будинків Lennar та данської архітектурної компанії Bjarke Ingels Group.

Прессекретарка ICON Кара Колкінс зазначила, що деякі зі зведених будинків кварталу вже продано.

Фото: CNN

За даними будівельної фірми, більше третини стін будинків вже надруковано, а готова нерухомість кварталу продається за ціною від 475 000 до 599 000 доларів США.

Надруковані на 3D-принтері будинки мають площу від 457 до 640 квадратних метрів, і зокрема включають три-чотири спальні.

Фото: CNN

Як зауважили у виданні, нині “Wolf Ranch” є найбільшим проєктом ICON, хоча фірма вже використовувала 3D-друк для будівництва соціального або субсидованого житла у Мексиці та штаті Техас.

Уночі 24 травня війська РФ завдали ударів по залізничній інфраструктурі у Харківській області. Обійшлось без постраждалих, однак є значні руйнування.

У 2024 році Україна розраховує залучити ще три транші обсягом $4,5 млрд за програмою МВФ Механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility – EFF).

Південна Корея та Японія оголосили про санкції проти осіб, організацій та суден, які допомагають Росії купувати озброєння у Північної Кореї, порушуючи резолюцію Радбезу ООН.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого пошкоджено 11 приватних будинків.

Народно-визвольна армія Китаю (НВАК) розпочала другий день своїх військових навчань навколо Тайваню. Сьогодні НВАК відпрацьовує операції з “захоплення влади”, що, за даними Китаю, є “покаранням за сепаратистські дії Тайваню після інавгурації президента острова”.