У Тернополі поліціянт намагався скоїти самогубство у міськвідділку
Джерело: ZAXID.NET.
У Тернопільському міському управлінні поліціянт намагався скоїти суїцид, вистріливши у себе з табельної зброї. Його пораненим знайшли колеги і викликали швидку медичну допомогу.
21-річний оперативний працівник зранку заступав на чергування і отримав табельну зброю. Після цього він зачинився в кабінеті і вистрілив.
“Чому так сталося – з’ясовує ДБР. Ніхто замовчувати нічого не буде. Буде надано правову оцінку, будуть вивчені всі обставини, які спонукали поліцейського піти на такий крок”, – заявив т. в. о. начальника головного управління Нацполіції в Тернопільській області Сергій Зюбаненко.
Відомо, що офіцер прийшов на роботу півтора місяця тому. Чоловік нині перебуває в лікарні у вкрай важкому стані, за його життя борються лікарі. Для його порятунку інші працівники поліції здають кров.
Розслідування проводять слідчі ДБР і прокуратура.
- У Києві затримали колишнього керівника Одеського регіонального центру комплектування Євгена Борисова, підозрюваного у незаконному збагаченні на 188 мільйонів гривень.
У застосунку “Резерв+” тимчасово зупинено окремі сервіси, які потребують підтвердження даних про інвалідність через інші державні системи.
Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.
У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.
Уночі 24 червня російські окупанти атакували хлібокомбінат у Глухові на Сумщині.
У Кривому Розі збільшилась кількість жертв російської ракетної атаки по місту 23 червня.