У Тернополі поліціянт намагався скоїти самогубство у міськвідділку
Джерело: ZAXID.NET.
У Тернопільському міському управлінні поліціянт намагався скоїти суїцид, вистріливши у себе з табельної зброї. Його пораненим знайшли колеги і викликали швидку медичну допомогу.
21-річний оперативний працівник зранку заступав на чергування і отримав табельну зброю. Після цього він зачинився в кабінеті і вистрілив.
“Чому так сталося – з’ясовує ДБР. Ніхто замовчувати нічого не буде. Буде надано правову оцінку, будуть вивчені всі обставини, які спонукали поліцейського піти на такий крок”, – заявив т. в. о. начальника головного управління Нацполіції в Тернопільській області Сергій Зюбаненко.
Відомо, що офіцер прийшов на роботу півтора місяця тому. Чоловік нині перебуває в лікарні у вкрай важкому стані, за його життя борються лікарі. Для його порятунку інші працівники поліції здають кров.
Розслідування проводять слідчі ДБР і прокуратура.
- У Києві затримали колишнього керівника Одеського регіонального центру комплектування Євгена Борисова, підозрюваного у незаконному збагаченні на 188 мільйонів гривень.
Правоохоронці Київщини проводять перевірку щодо жорсткого поводження з твариною.
В Миколаївській області внаслідок російської атаки загорілося поле з пшеницею та суха трава на відкритій території. Площа пожежі склала 10 га.
У Сумах зросла кількість постраждалих унаслідок ранкової атаки РФ по місту.
Вперше в історії України арештовані криптоактиви передали в управління державі. Йдеться про понад 8,3 млн USDT – це понад 372 млн грн.
У Венесуелі кількість загиблих від двох землетрусів перевищила 900 осіб. Розбори завалів тривають, під ними можуть знаходитись ще сотні людей.