У Тернополі поліціянт намагався скоїти самогубство у міськвідділку

Джерело: ZAXID.NET.

У Тернопільському міському управлінні поліціянт намагався скоїти суїцид, вистріливши у себе з табельної зброї. Його пораненим знайшли колеги і викликали швидку медичну допомогу.

21-річний оперативний працівник зранку заступав на чергування і отримав табельну зброю. Після цього він зачинився в кабінеті і вистрілив.

“Чому так сталося – з’ясовує ДБР. Ніхто замовчувати нічого не буде. Буде надано правову оцінку, будуть вивчені всі обставини, які спонукали поліцейського піти на такий крок”, – заявив т. в. о. начальника головного управління Нацполіції в Тернопільській області Сергій Зюбаненко.

Відомо, що офіцер прийшов на роботу півтора місяця тому. Чоловік нині перебуває в лікарні у вкрай важкому стані, за його життя борються лікарі. Для його порятунку інші працівники поліції здають кров.

Розслідування проводять слідчі ДБР і прокуратура.

Міністерство освіти і науки України відреагувало на подання омбудсмана Дмитра Лубінця, який закликав уряд знизити граничний бал НМТ для конкурсного відбору зі 150 до 130.

В Одеській області затримали та повідомили про підозру доглядальниці, яка катувала 84-річну жінку.

Керівник Офісу президента України Кирило Буданов анонсував найближчим часом обмін військовополоненими.

В п’ятницю, 26 червня, російські окупанти вчергове обстріляли місто Запоріжжя. Відомо про постраждалих.

Нова клінічна рекомендація розглядає надмірну вагу, діабет, захворювання нирок та серцеві захворювання як тісно пов’язані частини серцево-судинно-нирково-метаболічного синдрому, або синдрому ХКМ.