У Тернополі жінка намагались вчинити самогубство після того, як втопила доньку

Джерело: ГУНП у Тернопільській області

Вранці 7 листопада у Тернополі 32-річна жінка вискочила з вікна багатоповерхівки після того, як під час купання втопила свою 2,5-річну доньку.

За повідомленням поліції, близько 5:00 вони отримали повідомлення, що з п’ятого поверху багатоповерхівки випала жінка. На місце виїхали поліціянти та медики.

Жінка після падіння вижила. Вона зазнала численних переломів і зараз у реанімації.

Вона розповіла правоохоронцям, що хотіла скоїти самогубство, бо за кілька годин до цього під час купання втопила свою доньку. Коли зрозуміла, що сталось, намагалась реанімувати дитину, але їй це не вдалось.

За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство малолітньої дитини) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про затримання фігурантки згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Триває слідство.

Адміністрація президента Росії розпочала роботу над створенням у чиновників з регіонів єдиного “образу перемоги” у війні з Україною, який вони мають донести до суспільства. Ця тема була однією з ключових на семінарі для віцегубернаторів, що пройшов у підмосковному центрі “Сенеж”, повідомляє видання “Коммерсантъ” із посиланням на свої джерела.

Згідно з даними Adobe Analytics, Чорна п’ятниця 2024 року стала історичною для споживачів у США, які витратили рекордні суми як у магазинах, так і онлайн. Загалом американці здійснили покупки на $17,5 мільярда лише за один день, що на 7% більше, ніж минулого року, за даними Salesforce.

Під час футбольного матчу між командами “Шахтар” і “Рух” перший символічний удар по м’ячу виконала захисниця України Наталія Грабарчук. Вона – колишня вихователька дитячого садка, яка нині служить стрільчинею-зенітницею у Галицько-Волинській радіотехнічній бригаді повітряного командування “Захід”.

Оксфордський словник обрав терміном 2024 року словосполучення “brain rot” (“гниття мозку”). Вислів означає надмірне споживання неякісного контенту, який шкодить людині. 

У Бельгії набув чинності перший у світі закон, який надає секс-працівникам право підписувати офіційні трудові договори, а також отримувати низку соціальних виплат.