У Tinder з’явиться можливість пропонувати родичам та друзям потенційних партнерів

Джерело: Sky news

У Tinder дозволять пропонувати потенційних партнерів членам родини або друзям. Це можна буде робити, навіть якщо ті не зареєстровані.

Функція отримала назву Matchmaker. Вона дозволить користувачам надавати доступ до свого Tinder до 15 осіб протягом 24 годин.

Люди зможуть переглядати профілі та пропонувати можливі пари, навіть не маючи облікового запису в Tinder. Такі користувачі не зможуть надсилати повідомлення потенційним партнерам.

У Tinder зазначили, що функція заснована на моделі, коли користувачі передають свій телефон другу, аби той знайшов пару.

“Протягом багатьох років самотні люди просили своїх друзів допомогти їм знайти наступну пару на Tinder, і тепер ми робимо це дуже просто завдяки Tinder Matchmaker”, — зауважила Мелісса Хоблі, директорка з маркетингу Tinder.

Спершу функцію запустять у 15 країнах, зокрема Великій Британії, США та Австралії. За кілька місяців вона стане доступною по всьому світу.

Триває сімсот тридцять третя доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби відбулося 79 бойових зіткнень.

УПЦ Московського патріархату відмовила українським військовим капеланам та українським захисникам у доступі до печер Києво-Печерської Лаври. Оборонці мали намір помолитися за загиблих побратимів у річницю повномасштабного вторгнення росіян.

26 лютого парламент Угорщини схвалив членство Швеції в НАТО – майже через два роки після того, як історично нейтральна країна подала заявку на приєднання до західного військового альянсу, поклавши у такий спосіб кінець тривалим дипломатичним суперечкам.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель зауважив, що результат війни РФ проти України може вирішитися в найближчі місяці. Проте Україна потребує ще більшої збройової підтримки ЄС. Він закликав країни-члени збільшити та прискорити допомогу Україні.

Станом на 26 лютого Сили оборони півдня продовжують системну контрбатарейну боротьбу. На лівому березі Дніпра, попри постійні бойові втрати та відсутність успіхів, ворог не полишає намірів вибити наші підрозділи із зайнятих позицій.