У травні Путін відвідає Китай, – Reuters

Джерело: Reuters

Видання Reuters повідомляє, що за даними п’яти джерел, обізнаних із ситуацією, Володимир Путін у травні відвідає Китай для переговорів із президентом Китаю Сі Цзіньпіном.

У Reuters зазначають, що джерела, які повідомили про візит, побажали залишитися анонімними.

Інше джерело повідомило, що поїздка Путіна до Китаю, ймовірно, відбудеться у другій половині травня. Два джерела сказали, що візит Путіна відбудеться перед запланованою поїздкою Сі Цзіньпіна до Європи.

Іноземні дипломати та оглядачі заявили, що очікували, що після “переобрання” Путін здійснить свій перший візит в Китаї. Інавгурація Путіна на посаді президента має відбутися приблизно 7 травня.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.

Російські війська шість місяців штурмували невелике село Новомихайлівка, водночас втративши понад 250 одиниць бронетехніки.

Ввечері 22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про вибухи.